Western Park – Majorka – świetna zabawa dla całej rodziny

Niesamowite zjeżdżalnie wodne, mnóstwo adrenaliny i świetnej zabawy dla całej rodziny, a w dodatku klimat miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu – oto Western Water Park – jedyny tematyczny park wodny na Majorce.

Western Water Park – Majorka

Western Water Park to park wodny położony w południowo-zachodniej części Majorki, w miejscowości Magaluf. Jest to miejsce, które zapewni świetną rozrywkę całej rodzinie – zarówno dorosłym, jak i tym najmłodszym. A to wszystko za sprawą atrakcji, które oferuje. Czekają tutaj na Ciebie między innymi baseny, zjeżdżalnie i rwące rzeki.

Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne: Western Land, Indian Town i El Paso. W każdej z nich, oprócz atrakcji, znajdują się bary z jedzeniem, gdzie podawane są potrawy różnych kuchni, oraz stoiska serwujące przekąski i lody.

Ceny biletów są zależne od grupy wiekowej, w której znajduje się Twoja rodzina: dzieci 3-4 lata, młodzież 5-10 lat, dorośli 11-64 lata, seniorzy +65 lat. Dzieci do 2 roku życia gratis.

Western Water Park – Rozrywka dla całej rodziny!

Western Park na Majorce to miejsce idealne dla każdego!

Jesteś miłośnikiem adrenaliny i zjeżdżalni wodnych?

Western Park jest dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Czeka tutaj na Ciebie wiele imponujących zjeżdżalni. W parku znajduje się jedna z najwyższych zjeżdżalni na świecie (zajmuje 11 miejsce) – Bestia – to 30 metrów prawie pionowego, swobodnego spadku do basenu. Innymi najbardziej polecanymi zjeżdżalniami są El Látigo, Tornado czy Boomerang.

Wolisz spokojniej spędzać czas?

Skorzystaj ze strefy jacuzzi lub po prostu zrelaksuj się i rozkoszuj słońcem, opalając się przy basenie.

Możesz również skorzystać z miejsc piknikowych (z trawnikami) w cieniu. Przekąski możesz kupić w jednym ze znajdujących się w obrębie parku, wspomnianych wyżej barów lub po prostu przynieś swoje własne jedzenie i napoje (jest to dozwolone).

Co z atrakcjami dla dzieci?

Oczywiście park nie byłby kompletny bez atrakcji dla najmłodszych! Dzieci mogą tutaj zanurzyć się w ekscytującej atmosferze kolorowego świata basenów z płytką wodą, małymi zjeżdżalniami i wiadrami pełnymi wody, czy pobawić w kowbojów wśród bawołów wodnych!

Udogodnienia na terenie Western Parku na Majorce

Na terenie Western Parku znajdują się szafki, w których można bezpiecznie przechowywać cenniejsze przedmioty, przebieralnie i sklep z pamiątkami.

Park jest w pełni dostępny dla wózków dziecięcych oraz inwalidzkich.

Całości dopełniają uwieczniający świetną zabawę fotografowie. Dzięki temu będziesz mógł zabrać ze sobą wspaniałą pamiątkę spędzonego tutaj fantastycznego dnia z całą rodziną.

Nie zapomnij o:

  • kremie do opalania
  • dobrym nastroju 😉

Western Park – Majorka – zarezerwuj bilet

Western Water Park jest zwykle otwarty od maja do końca września. W 2022 roku otwarcie parku nastąpi 20 maja.

Trzeba tutaj wspomnieć, że park ten jest miejscem bardzo popularnym, a co za tym idzie obleganym przez odwiedzających. Warto więc, abyś zarezerwował bilety z wyprzedzeniem – unikniesz w ten sposób konieczności stania w długich kolejkach, zaoszczędzisz czas i będziesz mógł dłużej cieszyć się atrakcjami, które oferuje park (a jest ich tutaj naprawdę sporo!).

Poczuj smak adrenaliny na jednej z ekscytujących zjeżdżalni lub spędź relaksujący dzień z całą rodziną!

Sprawdź dostępność

error: